ביקורת ליקויי בניה

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם:

בדק בית נועד לערוך בדיקה הנדסית מקיפה ומעמיקה למבנה, לשלול המצאותם של ליקויי בניה מתוך מאות אפשריים, אשר במידה ולא מאותרים ומתוקנים – עם הזמן יחריפו ואף עלולים להיות סכנת חיים של ממש של בני הבית. זאת ועוד, ליקויי בניה אשר אינם מטופלים נכונה יביאו לפגיעה בערך הנכס והפסד כספי עצום בהשקעה הגדולה ביותר בחיי כל אדם, הלא היא רכישת דירה.

ליקויי בניה

יש לציין ולהדגיש כי לא כל מפגע בנכס יחשב כליקוי בניה והנושא מתחדד כאשר ליקויי הבניה נבדקים על ידי הקבלן או המוכר, לעומת בדיקת הליקויים על ידי הקונה,  בעל הנכס או מי מטעמם, קרי חברת בדק בית לאיתור ליקויי בניה בנכסים. על מנת שהתביעה המשפטית תחשב כמוצדקת ואמינה, כזו אשר תמנע מהקבלן להתחמק ממחויבותו ותחייב אותו לתקן את ליקויי הבניה או לפצות כספית בגינם, יש להוכיח כי ליקוי הבניה שנמצאו מהווים פגם בבניה בהיבט הבטיחותי, ו/ או האסטטי.

סוגי ליקויים המאותרים במסגרת בדק בית הנדסי למבנים

ליקויים חזותיים - אסתטיים

ליקויי בניה אלו ניתן לראות גם בעין בלתי מקצועית באופן ברור וקל. דהיינו, ליקויי בניה הפוגמים ביופיו של המבנה ומכאן גם פגיעה בערכו הכספי, כדוגמת ליקויי רטיבות על הקירות ותקרות, כתמי רטיבות, ריח רע, פטריות, עובש וטחב.

ליקויים בטיחותיים

ליקויי בניה קשים לאיתור, הניתנים לזיהוי לרוב בידיי איש מקצוע מומחה בתחום בדק בית, מהנדס מומחה העושה שימוש בכלים המתקדמים, שיטות וטכנולוגיות החדישות בענף. ליקויי בטיחות עשויים להיות תוצאה של בניה לא איכותית בכל אחד משלבי הבניה או בכולם, החל מיסוד הבניה וההכנה לבניה, עבודות שלד, גמר… ועד סיומה של הבניה.

ליקויי בניה שכיחים

  • ליקויים בשלד
  • ליקויים במערכת החשמל
  • ליקויים במערכת האינסטלציה
  • ליקויים בעבודות חיפוי קירות וריצוף
  • ליקויים באיטום ובידוד, רטיבות ונזילות
  • ליקויים במוצרי אלומיניום, עבודות נגרות
  • ליקויים ברכוש משותף בבניינים ובסביבה (גינה, חניה, חדר מדרגות וכיו"ב)

מצגות פאוור פוינט להורדה

דניאל מהנדסים – בדק בית לאיתור ליקויי בניה

רוכשים דירה? בונים בית? משפצים? האם בדקתם כי הנכס בו אתם משקיעים את מיטב כספיכם הינו מבנה תקני ובטיחותי? האם ביצעתם בדק בית אמין בידי מהנדס בניין מומחה לאיתור ליקויי בניה במבנה?

דניאל מהנדסים– בדק בית וביקורת מבנים, ניהול ופיקוח משלב התכנון ועד מסירת המפתח, פיקוח על עבודת הקבלן, התאמת המבנה לתקנות הבנייה- מקצועיות, יעילות ואמינות מעל לכל! כי הביטחון שלכם – הוא המקצועיות שלנו!

החברה מבצעת בדק בית לאיתור ליקויי בניה בכל שלבי הבניה, מבנים חדשים, דירות יד שניה, לאחר שיפוץ, מבנים עסקיים ועוד… בהתאם לתקנות חוקי הבניה ותוכניות בניה. צוות המומחים של החברה מונה בין שורותיו מהנדסי בניין ומהנדסים אזרחיים, בוגרי הטכניון, בעלי ניסיון רב ופרקטיקה רבת שנים, בוררים מטעם ערכאות המשפט בישראל, בעלי מומחיות באיתור מאות ליקויי בניה, באמצעות ציוד אלקטרוני משוכלל המבטיח איתור ליקויי בניה קיימים, סמויים ואופציונאליים. בסיום בדק הבית ההנדסי יוגש ללקוח דו”ח בדק בית מומחה ודו”ח נגדי לדו”ח הקבלן, קביל כראייה בבית המשפט, הכולל המלצות לתיקון ליקויי הבניה והפיצוי בגינם. כל זאת בשילוב שירות אישי וכוון לקוח, סיוע מקצועי בהתמודדות מול הקבלן, מוכר הנכס או מי מטעמם, יעוץ מקצועי וליווי אישי לאורך כל הדרך.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת!