אודות

אודות

השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם:

דניאל מהנדסים ובדק בית הינה חברת בדק בית המעניקה שירותי ניהול ופיקוח בניה משלב התכנון ועד מסירת המפתח, התאמת המבנה לתקנות הבנייה ועוד, בדגש על מקצועיות, יעילות ואמינות מעל לכל! באמתחתנו ניסיון עשיר ופרקטיקה מגוונת באיתור מאות ליקויי בניה אפשריים בכל מרכיבי ותשתיות הבנייה, עוד בטרם תחילתה, במהלכה ובסיומה, גם למבנים ישנים ולאחר שיפוץ או שיקום.
אנו מספקים חוות דעת הנדסית המבוססת על עובדות, אסמכתאות, חוקים, מפרטים, תוכניות בניה ועוד… הבוחנת את כל סוגי ליקויים במבנה. חוות הדעת ערוכה באופן ידידותי ומובן גם לעין בלתי מקצועית, באופן סימפטי אשר לא יקרא תיגר על הקבלן, אך תציין בפניו בהחלטיות את מלוא הליקויים שאותרו ותחייבו לתקנם או לפצות בגינם.

בין שורותינו נמנים צוות מקצוענים המכהנים כעדים מומחים בבית המשפט, מהנדסי בניין בוגרי טכניון, בעלי ניסיון רב תחומי ושמאי מקרקעין מובילים בענף המתמחים בהערכת שוויו הריאלי של הנכס.
ברשותנו הציוד, הכלים והמכשור המתקדם והמשוכלל בתחום לאיתור ליקויי בניה הסמויים ביותר, בכל תשתיות ורכיבי המבנה.
אנו מציעים סיוע במימוש הזכויות המגיעות בגין ליקויי בניה, בניה רשלנית מנוגדת לחוק ואי התאמות לתקן וכן סיוע בהתמודדות מול מוכרים, קבלנים ויזמים לחייבם באחריותם לליקויים. באמתחתנו מאות סיפורי הצלחה משפטיים בהיבט המעשי ובהיבט המימוני כאחד. עמידה בלו”ז, מתן המלצות ופתרונות ללקוח, תמיכה וליווי אישי לאורך כל הדרך.